O nás

Naše společnost je sdružením poradců, kteří se zaměřují na poradenství v oblasti zprostředkování pojištění, bankovnictví, investic, konzultační činnosti, řízení financí a poskytování právních služeb v pozici zastupování našich klientů ve všech těchto oblastech.

Našim klientům zajišťujeme širokou a komplexní nabídku služeb díky spolupráci s většinou pojišťoven, bank, stavebních spořitelen, penzijních fondů a investičních společností.  Díky zkušenostem a odbornosti jsme schopni najít vždy to správné řešení pro každého klienta, ať už se jedná o osobu či korporaci. Poskytování kvalitních služeb a budování dlouhodobé spolupráce s důrazem na osobní přístup jsou pro nás základní hodnotou a primárním podnikatelským záměrem.

Jako nevýhradní zástupci a poradci nepreferujeme žádnou finanční instituci. Naši poradci se řídí požadavky a potřebami klientů a proto vždy vybírají z různých produktů to nejvýhodnější řešení.

CPC je zkratkou „client preferent concept“, neboli „klientem požadované řešení“.
Naši klienti by se měli být s pomocí našeho poradenství schopni orientovat v široké oblasti každodenní problematiky ve vybraných oblastech a jasně určit co je pro ně „to pravé“.

V rámci zprostředkování pojištění, investic, úvěrů, zajišťování dotačních programů a likvidací pojistných událostí jsme zaštítění společností OK Holding (www.okholding.cz).

OK Holding je silné, nezávislé a stabilní, společensky uznávané uskupení, které je měřítkem kvality ve svém oboru.