Nebankovní úvěry

Nebankovní půjčky jsou konkurencí velkých bank na poli úvěrů a mají své specifické přednosti. Jedná se jak o menší a krátkodobější půjčky, tak i o úvěry s dlouhodobým horizontem, které nabízí rychlejší a snazší vyřízení než úvěry bankovní. Naší specialisté Vám srovnají všechny nabídky na trhu, vyhnete se tak nevýhodným produktům.

Nebankovní půjčka je pro mnoho lidí jedinou možností, jak získat úvěr. Tyto úvěry totiž mají mnohem mírnější podmínky než klasické bankovní půjčky a tak jsou dostupné pro mnohem širší okruh lidí. Počet jejich poskytovatelů navíc neustále roste a se sílící konkurencí se tak jednotlivé společností předhánějí v tom, kdo poskytne zákazníkům lepší nabídku. Díky tomu se tak na našem trhu začaly objevovat např. první půjčky zdarma, u nichž nejsou žádné poplatky ani úroky.

Nebankovní sektor zahrnuje desítky různých úvěrových společností, jež se od sebe značně liší, ať už jde o výši půjček, dobu jejich splatnosti, úrokové sazby, poplatky a mnoho dalších vlastností. Díky našim zkušenostem a prověření nebankovního sektoru můžeme jednotlivé nabídky snadno porovnat a zjistit tak, co je pro nás skutečně výhodné a naopak, kterým půjčkám se raději vyhnout.